Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Serwis rowerowy Rybnik

Serwis rowerowy Rybnik e-topbike – Twoje centrum wsparcia dla rowerów elektrycznych i klasycznych

Zrozumienie potrzeb każdego rowerzysty to dla nas priorytet. W naszym centrum rowerów elektrycznych e-topbike staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom wszystkich rowerzystów – nie tylko pod kątem oferowanego asortymentu, ale i usług serwisowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu rowerowego w Rybniku wszystkich miłośników rowerów, którzy zmagają się z jakąkolwiek usterką uniemożliwiającą lub utrudniającą jazdę. Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe zarówno w przypadku zaawansowanych technologicznie rowerów elektrycznych, jak i klasyków. Pracownicy naszego serwisu rowerowego z Rybnika posiadają fachową wiedzę i doświadczenie, które pozwalają im sprostać wszystkim wyzwaniom i trzymając się ustalonych terminów oddawać w ręce właścicieli w 100% sprawne pojazdy.

Profesjonalny serwis rowerowy w Rybniku - KTM, Bosch oraz innych producentów

Począwszy od drobnych napraw, po kompleksowe przeglądy – e-topbike to zaufany serwis rowerowy z Rybnika, w którym zawsze możesz liczyć na profesjonalne podejście. Jako specjaliści od elektroniki rowerowej i jednocześnie pasjonaci rowerów, korzystamy z naszej wiedzy, by zapewniać klientom z regionu usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w naprawie rowerów elektrycznych, ale zajmujemy się również rowerami klasycznymi. Wysoki poziom wiedzy i rzemiosła został doceniony przez przedstawicieli wiodących producentów z branży, dzięki czemu zyskaliśmy status autoryzowanego dealera oraz serwisu rowerów elektrycznych KTM oraz Bosch.

Szukasz sprawdzonego i zaufanego serwisu rowerowego Bosch? Zapraszamy do wizyty w naszym centrum przy ul. Raciborskiej 256b w Rybniku.

Kompleksowa naprawa rowerów elektrycznych i klasycznych

Zaufaj naszym doświadczonym specjalistom w dziedzinie naprawy rowerów. Zadbamy o Twój rower, niezależnie od jego typu i marki. Gwarantujemy rzetelne i skrupulatne podejście do każdego zlecenia. Oferta naszego serwisu rowerów w Rybniku obejmuję m.in.:

 • serwis hamulców,
 • serwis napędów elektrycznych,
 • regulację przerzutek,
 • wymiana części,
 • kompleksowy przegląd techniczny.
 • naprawy powypadkowe.

Wysoki poziom usług serwisowych

Rozumiemy, że rower elektryczny to inwestycja na długie lata. Właśnie dlatego wymaga on odpowiedniej pielęgnacji, którą jako profesjonalny serwis rowerowy zapewniamy. Zawsze służymy profesjonalnym doradztwem i pomagamy wybrać optymalne rozwiązania dla Twojego pojazdu.

E-topbike nie jest zwykłym serwisem rowerowym. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług, które pomogą klientom cieszyć się bezproblemową jazdą na rowerze.

 • Jesteśmy oficjalnym autoryzowanym serwisem Bosch oraz KTM.
 • Dysponujemy nowoczesnym sprzętem serwisowym.
 • Co rok uzupełniamy naszą wiedzę na szkoleniach.
 • Zgromadziliśmy duże doświadczenie w branży rowerowej.
 • Dotrzymujemy terminów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług na naszej stronie. Odwiedź nasz serwis i zleć naprawę roweru elektrycznego lub klasyka profesjonalistom. Zadbamy o Twój rower jak o własny.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl